תעודת זהות: הפועל אור יהודה

אנחנו פותחים בסדרת כתבות וידאו חדשה בה נבקר באגודות השונות בארץ שעוסקות בענף התעמלות המכשירים לנשים (בתקווה להתרחב לשאר ענפי ההתעמלות בהמשך). האגודה הראשונה בה ביקרנו היא הפועל אור יהודה, אותה הקימו טל ונריה סהר.

השניים הכירו עוד כשלמדו לתואר ראשון במכללה האקדמית בוינגייט. נריה החל את קורס המדריכים כבר בשנה הראשונה לתואר וטל הדריכה ואימנה במשך שנים רבות במכבי קרית אונו לפני שהגיעה לאור יהודה.

מה שהתחיל כחוג, הלך והתפתח עם השנים. לאחר שמספר המתעמלות גדל, ההיענות לנבחרת הלכה וגברה והמאמנים זיהו פוטנציאל רב אצל המתעמלות, הם החליטו להקים נבחרת מקצועית, וזו השנה השניה בה היא פועלת.

בשנה שעברה המתעמלות בנבחרת הצעירה של אור יהודה חוו לראשונה תחרות מול שאר קבוצות התעמלות המכשירים בארץ, בתחרות גביע האיגוד. טל מספרת על החששות לקראת התחרות – זו היתה הפעם הראשונה שהם ראו את היכולת והרמה של המתעמלות לעומת שאר האגודות וגם המתעמלות עצמן לא ידעו בפני מה הן עומדות. בסיום התחרות כולם חזרו הביתה מסופקים ומרוצים מאוד, לאחר שראו הצלחות ומספר מתעמלות הגיעו למעמד של פודיום.

כעת מתאמנים באגודה לקראת עונת התחרויות החדשה שכבר ממשמשת ובאה. ישנן מתעמלות בדרגות ו׳ עד ג׳, במסלול אולימפי ובמסלול Open Age. נריה וטל מתכננים להמשיך ולהתקדם עם המתעמלות והחלום האולטימטיבי שלהם הוא ללוות מתעמלת למשחקים האולימפיים.

אנחנו יכולים להמשיך ולכתוב כאן עוד ועוד על הביקור שלנו באולם רחב הידיים באור יהודה, או שאנחנו יכולים פשוט להראות לכם את הסרט 🙂

 

נהננו מאוד ללוות את מתעמלות הנבחרת ביום אימונים ולראות את הפעילות הענפה ואת הפנים המחוייכות של כולן. אנחנו מאחלים בהצלחה רבה לטל ולנריה בהמשך פיתוח וקידום הנבחרת, וכמובן שנמשיך לעקוב ולתעד אותם בתחרויות השונות.

נהניתם? שתפו עם חברים:

תגובות פייסבוק

תגובות

השאר תגובה