מפגשים מעוררי השראה למתעמלות

מחפשים רעיונות לפעילות במחנות אימונים, בקייטנות, בקורסי מדריכים ובפעילויות שונות?

אנחנו נגיע אליכם לאולם ונשוחח עם הספורטאיות הצעירות על שלל נושאים הקשורים לעולם התוכן שלהן – מוטיבציה, הצבת מטרות, סיפורי אולימפיאדות ועוד, כאשר כל ההרצאות סובבות סביב ענף התעמלות המכשירים.

זוהי הזדמנות מצויינת בשבילן ללמוד על ההיסטוריה של הענף בו הן עוסקות ולהתעמק בנושאים שיסייעו להן גם בחיים שמחוץ לאולם כמו גם לגרום להן לחשוב, לשתף, לצאת מהקופסה ומהשגרה וכן, זו גם הזדמנות לתת למאמנים שעה וחצי של מנוחה 🙂

תכני המפגשים מתמקדים בענף התעמלות המכשירים לנשים, אך מיועדים לשני המינים ולמשתתפים מכל תחומי הספורט.

נושאים לבחירה:

motivation

מה להתעמלות, לצפרדעים ולסירות מפרש?

על כוחו של עידוד, מוטיבציה והצבת מטרות בדרך להצלחה בהתעמלות ובחיים בכללנתחיל את ההרצאה בצפייה […]

oly

סיפורי אולימפיאדות: לא כל הנוצץ זהב הוא

על הפודיום המתעתע, החיבוק הראשון והזהב שלא היה. Read More

 

מעוניינים להזמין מפגש?

מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בתוך 48 שעות:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך:

מספר טלפון

אגודה/מועדון/קבוצה

מקום בארץ

מעוניין/ת בהרצאה (חובה):

פרטים נוספים

על המרצה

מאיה ביאליק

את דרכי בעולם ההתעמלות התחלתי בגיל 6 עם הגעתי למבחני הקבלה לנבחרת ההתעמלות של הפועל ראשון לציון אי אז בסוף שנות השמונים. חוסר גמישות משווע גרם לאי קבלתי לנבחרת התחרותית, אולם את אהבתי לעמידות ידיים ולפליק-פלאקים ניצלתי בנבחרת ההתעמלות הבית-ספרית, אליה כן התקבלתי, ועם השנים המשכתי להתעדכן ולהתעניין בענף האהוב עליי.

32200_409578046543_4256581_nלאחר השרות הצבאי חזרתי אל האהבה הישנה, הספורט, וסיימתי תואר ראשון בחינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט. התואר כלל גם לימודי תעודה ואימון בהתעמלות מכשירים וכן תעודת הוראה בבתי ספר.

בשנת 2008 פתחתי את אתר ג׳ימאניה במטרה לחלוק עם חובבי הענף חוויות, חדשות וסיפורים מעולם ההתעמלות וכדי להעלות את המודעות לענף בקרב קוראים שאינם מעורים בו. עם השנים נצברו באתר אינספור כתבות בנושאי התעמלות מכשירים. את הסיפורים המעניינים ביותר החלטתי ״לעורר לחיים״ באמצעות הרצאות למתעמלות בפרט ולעוסקים בספורט בכלל.