שתי האמהות של גבי דאגלס מדברות

כן, לאלופת הקרב-רב האולימפית יש שתי אמהות, אחת בוירג'יניה ואחת ואייווה. גבי, שנולדה בוירג'יניה לנטלי הוקינס ותימוטי דאגלס בסוף 1995, התחילה להתעמל בגיל 6 כשאחותה אריאל אמרה לאמה שכדאי לרשום אותה לחוג.

היא התאמנה שם עד גיל 14, כשהבינה שהיא תצטרך לעשות שינוי גדול אם תרצה להתמקצע ולהגיע להישגים גדולים ופשוט אמרה "אני רוצה להתאמן אצל ליאנג צ'או" (המאמן של שון ג'ונסון). אמה חשבה שהיא לא רצינית אבל דאגלס פשוט עמדה על כך ושוב, היתה זו אחותה ששכנעה את נטלי לאפשר לבתה לעשות את הצעד.

20 שעות מבדילות בין וירג'יניה ואייווה ולכן גבי נאלצה למצוא משפחה אומנת שתארח אותה בזמן שהיא באימונים, וכך מצאה את מיסי פרטון, אמה "השנייה" שבמשך השנתיים וחצי האחרונות היתה לה למשפחה וקיבלה אותה בזרועות פתוחות למרות שכבר היו לה ולבעלה ארבעה ילדים לטפל בהם. גבי הפכה להיות מאחות קטנה במשפחתה הביולוגית לאחות הגדולה אצל הפרטונים.

וכך, בערב הגדול של חייה, ישבו נטלי ומיסי אחת ליד השנייה כששון ג'ונסון גם לידן, וצפו בבת שלהן לוקחת את הזהב ועושה היסטוריה בכמה מובנים: גם המתעמלת הראשונה שזוכה בזהב הקבוצתי ובקרב-רב, וגם המתעמלת האפרו-אמריקאית הראשונה שזוכה במקום הראשון בקרב-רב אישי.

בסרטון הזה מדברות שתי האמהות על גבי והזכייה המדהימה שלה.

 

נהניתם? שתפו עם חברים:

תגובות פייסבוק

תגובות

השאר תגובה