רשימת המתעמלים לאולימפיאדת לונדון 2012

12 נבחרות העפילו לאולימפיאדת לונדון 2012 ובסך הכל 98 מתעמלים יעלו על משטח ההתעמלות כדי לנסות להתברג לגמרים. הנה הרשימה של המתעמלים המשתתפים, מתעמלים נוספים שעדיין לא הוכרזו שיגיעו ללונדון יעודכנו כאן בהמשך.

נבחרות מלאות

סין:

  • ייבינג צ'ה
  • זה פנג
  • האיבין טנג
  • צ'נגלונג זאנג
  • קאי זו

ספרד:

  • איזק פרז
  • ג'וויאר גומז פורטס
  • פביאן גונזלס
  • רובן לופז
  • סרג'יו מונוז

 

צרפת:

  • פייר בני
  • יאן קושרט
  • גאל דה סילבה
  • המילטום סאבוט
  • קיריל טומסון

 

בריטניה:

  • סם אולדהם
  • דניאל פורביס
  • לואיס סמית
  • קריסטיאן תומס
  • מקס וויטלוק

 

גמרניה:

  • פיליפ בוי
  • פביאן המבושן
  • סבסטיאן קרימר
  • מרסל נגאיין
  • אנדראס טובה

 

איטליה:

  • מתאו אנגיולטי
  • אלברטו בוסנרי
  • מתאו מורנדי
  • פאולו אוטבי
  • אנריקו פוזו

 

יפן:

  • ריוהי קאטו
  • קזוהיטו טאנאקה
  • יוסוקה טאנאקה
  • קוהי אוצ'ימורה
  • קוז'י יאמאמורו

 

קוריאה:

  • ג'יהון קים
  • סיונגיל קים
  • סומיון קים
  • הי הון קים
  • הקסאון יאנג

 

רומניה:

  • כריסטיאן באטגה
  • מריוס ברבקאר
  • אובידיו בוידוסו
  • ולאד קוטונה
  • פלאביוס קוזי

 

רוסיה:

  • דניס אבלייזין
  • אלכסנדר בלנדין
  • דייויד בלייבסקי
  • אמין גריבוב
  • איגור פאקומנקו

 

אוקראינה:

  • מיקולה קוקסנקוב
  • ויטלי נקונצ'ני
  • איגור רדיבילוב
  • אולג סטפקו
  • אולג ורניאייב

 

ארה"ב:

  • ג'ייקוב דלטון
  • ג'ונתן הורטון
  • דנאל לייבה
  • סמואל מיקולק
  • ג'ון אורוזקו

 

מתעמלים ללא נבחרת מלאה

ארגנטינה – פדריקו מולינרי

ארמניה – ארתור דבטיאן

אוסטרליה – ג'ושוע ג'פריס

אוסטריה – פביאן ליימלנר

אזרבייג'ן – שאקיר שיקלייב

בנגלדש – קואזי סיזר

בלגיה – ג'ימי ורבייז

בלארוס – דימיטרי קספיארוביץ'

ברזיל – דייגו היפוליטו, ארתור נברטה זאנטי, סרג'יו סאסאקי ג'וניור

בולגריה – יורדן יובצ'ב

קנדה – נתן גפוויק

צ'ילה – אנריקה גונזלס ספולבדה

קולומביה – ג'ורג'ה הוגו גירלדו לופז

קרואטיה – פיליפ אודה

צ'כיה – מרטין קונצ'ני

מצרים – מוחמד שריף אלסהרטי

הונג קונג – וואי הונג שק

הונגריה – כריסטיאן ברקי, ויד הידבגי

אירלנד – קיירן באהן

ישראל – פליקס ארונוביץ', אלכס שטילוב

קזחסטן – סטפן גורבצ'ב

לטביה – דימיטריס טרפילובס

לטביה – רוקס גוסצ'ינס

מקסיקו – דניאל קוראל בארון

הולנד – אפקה זונדרלנד

פולין – רומן קולזה

פורטוגל – מנואל אלמיידה קמפוס

פורטו ריקו – טומי רמוס

שווייץ – קלאודיו קפלי

סלובקיה – סמואל פייסקי

תוניסיה – ווג'די בוולגווה

וייטנם – פואוק הואנג פאם

 

לצפייה ברשימה המלאה באתר איגוד ההתעמלות העולמי – לחצו כאן.

 

נהניתם? שתפו עם חברים:

תגובות פייסבוק

תגובות

השאר תגובה