מופע נוסף לאלגריה – קרקס השמש בישראל!

קבוצת סירק דה סוליי, שתפתח את הופעותיה בישראל בעוד שלושה שבועות עם המופע הפופולרי אלגריה, הוסיפה לאור הביקוש הרב ו"חיסול" של כמעט כל הכרטיסים, מופע נוסף ב-25.8 בשעה 20:30.

מחירי הכרטיסים יחסית למופעים בעולם אינם נחשבים ליקרים. המחירים מתחילים מ-220 שקל בלבד. ניתן להזמין כרטיסים כאן.

בעבר פירטנו בג'ימאניה על המופע אלגריה שיגיע לארץ. מדובר באחד מאירועי הקיץ המסעירים שייראו כאן, המופע המדובר שנבחר להציג לראשונה בארץ כולל הפקה גרנדיוזית הן בהיבט האומנותי והן בהיבט הטכני ומלווה בפס קול מפואר ומקורי המבוצע חי על הבמה. הקאסט המרשים כולל 55 אמנים שיופיעו על בימת נוקיה, מדובר בקאסט השלם והמקורי של ההופעה.

קצת נתונים:

משך המופע כשעתיים, האקרובטיים מגיעים מ-18 מדינות בעולם ומחליפים בסה"כ כ-400 תלבושות ואקססוריז במהלך ההופעה. בין המיומנויות האקרובטיות אפשר למצוא מופע טרפז המתגרה בכוח הכבידה ומופע קורה גמישה בה האקרובטים מזנקים כ – 10 מטרים באוויר. בנוסף, מצפה לנו מופע אש ומופע כוריאוגרפי מתוזמן של אומני טרמפולינות המוחבאות מתחת לבמה.

הסיפור של קרקס השמש התחיל מקבוצה של 20 רקדני רחוב בשנות השמונים המוקדמות בבאי-סנט-פול (Baie-Saint-Paul), כפר ציורי ששוכן על גדתו הצפונית של נהר סנט-לורנס, במזרח קויבק סיטי שבקנדה והפך למופע ייחודי שהימם מעל 100 מיליון צופים בקרוב ל-300 ערים ברחבי העולם. הפרויקט מעסיק 5000 עובדים מתוכם 1300 אמנים. במרכז הבינלאומי של החברה במונטריאול בלבד יש למעלה מ- 2000 עובדים, ובסך הכל עובדי סירק והאומנים בו מגיעים מ- 50 מדינות שונות ודוברים 25 שפות.

לאחר שקראתם את כל זה, ואם עדיין אין לכם כרטיס, אתם בטח מבינים שמה שצפוי לנו כאן באוגוסט זה מופע ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר, דבר שעוד לא נראה כמותו בארץ ואסור, פשוט אסור לפספס את זה. עכשיו שנפתחה הופעה נוספת, יש לכם הזדמנות להשיג שוב כרטיסים. לכו על זה!

לחצו כאן להזמנת כרטיסים לקרקס השמש.

נהניתם? שתפו עם חברים:

תגובות פייסבוק

תגובות

אין תגובות

  1. חמדה וולפברג ב- אוגוסט 13, 2012 בשעה 2:23 pm

    רוצה לקנות כרטיסים

השאר תגובה