טרמפולינה זה לא רק בשביל לקפוץ

קרקס האקרובטיקה הגדול והמוכר ביותר בעולם, סירק דה סוליי (קרקס השמש), לא יכל לבחור מקום טוב יותר להציג את המופע La Nouba מאשר בדיסניוורלד שבפלורידה.

במקום "הכי שמח בעולם", בעולם הפנטזיות של דיסני, אפשר עכשיו גם לצפות במופע טרמפולינות מרהיב שנראה כולו כמו חלום. מי שצפה בעבר במופעים של הקרקס, יסכים שבסיום המופע חייבות לצאת מפה המילים "אין דברים כאלה". ואכן, אין דברים כאלה.

מה שהכוריאוגרפים והאקרובטים הצליחו להוציא מהטרמפולינות בהופעה אלה שברים שלא רואים בחיי היומיום באולמות בהם מתאמנים לתחרויות התעמלות, אקרובטיקה וטרמפולינה. קודם כל, יש בכל המופעים עלילה. בעלילה משולבים כל קטעי האקרובטיקה, אבל כמובן שהעלילה שולית ואין צורך לדעת אנגלית כדי להבין אותה, מה גם שלפעמים העלילה אינה מסופרת באנגלית אלא בג'יבריש. גם אם לא מבינים בכלל את הסיפור שעומד מאחורי ההופעה, יוצאים נדהמים ונרגשים ממנה.

קחו לכם את תשע הדקות הקרובות להתרווח בכורסא וליהנות מקטע מהמופע "לה נואיבה":

דרך אגב, בקרקס השמש מחפשים בקדחתנות אקרובטים למגוון ההופעות שלהם ברחבי העולם. למ ישיש עבר בהתעמלות מכשירים או אקרובטיקה והשתתף בנבחרות ובהופעות בינלאומיות, יש סיכוי להתקבל לצוות הענק שלהם. פרטים נוספים באתר הרשמי של קרקס השמש.

*תודה מיוחדת לכרמית

נהניתם? שתפו עם חברים:

תגובות פייסבוק

תגובות

אין תגובות

 1. כרמית ב- דצמבר 5, 2009 בשעה 6:28 pm

  די, נו…אני מסמיקה….

 2. נועה ב- דצמבר 7, 2009 בשעה 9:24 pm

  ווואיי זה מדהים !

 3. קרקס ב- ינואר 28, 2010 בשעה 1:53 am

  אם כבר מדברים על קרקס, אז ממש בקרוב מגיע לישראל קרקס אירופה, ראיתי פעם מופע שלהם והם ממש טובים. כבר קניתי כרטיסים לקרקס בתל-אביב. נראה לי יהיה כיף

 4. רוני ב- ינואר 28, 2010 בשעה 1:56 am

  מישהו היה במופע של קרקס אירופה בפעם הקודמת שהם היו בישראל?

השאר תגובה