תוצאות אליפות הארץ בהתעמלות – דרגה ב', נערות ובוגרות

אליפות הארץ בהתעמלות מכשירים נחתמה היום בהדר יוסף בסימן הפתעה אצל בנות הסניור – נופר כהן מהפועל תל אביב סיימה במקום הראשון והוכתרה בתואר אלופת ישראל. אחריה סיימה הדס קורן מהפועל תל אביב ובמקום השלישי הנציגה שלנו ללונדון 2012, ולריה מקסיוטה.

מקסיוטה נתנה ביצועים טובים בקפיצות ובקרקע אבל בשני המכשירים האחרים, המקבילים והקורה, היא התקשתה ונפלה. במקבילים רגליה נגעו במשטח באחד האלמנטים ובקורה ולריה נפלה שלוש פעמים.

כהן הצידה תחרות יציבה וקורן הצליחה להשיג את מדליית הזהב על הקרקע כשהיא משווה את התוצאה לזו של מקסיוטה.

בדרגה ב' היתה דרמה קטנה כשהמתעמלת שרון בירנבוים מעלה רעננה נפלה מאלמנט על הקורה וקיבלה מכה חזקה מאוד, אמנם לאחר מספר דקות ובדיקה של רופאה היא קמה על רגליה ולהפתעת הקהל עלתה לקורה והמשיכה את התרגיל.

תוצאות:

דרגה ב'

קפיצות:

  • מקום 1 – עינת ליפוביצקי, מכבי קרית אונו
  • מקום 2 – ליאור חסן, עלה רעננה
  • מקום 3 – אופיר קרמר, עלה רעננה

מקבילים:

  • מקום 1 – אופיר קרמר, עלה רעננה
  • מקום 2 – צוף פלדון, הפועל ת"א
  • מקום 3 – גל קינן, הפועל ת"א

קורה:

  • מקום 1 – אופיר קרמר, עלה רעננה
  • מקום 2 – גל קינן, הפועל ת"א
  • מקום 3 – עינת ליפוביצקי, מכבי קרית אונו

קרקע:

  • מקום 1 – צוף פלדון, הפועל ת"א
  • מקום 2 – ליאור חסן, עלה רעננה
  • מקום 3 – אופיר קרמר, עלה רעננה

קרב-רב:

  • מקום 1 – אופיר קרמר, עלה רעננה
  • מקום 2 – צוף פלדון, הפועל ת"א
  • מקום 3 – עינת ליפוביצקי, מכבי קרית אונו

 

ג'וניור

קפיצות:

  • מקום 1 – שקד מלק, עלה רעננה
  • מקום 2 – גאיה גלעדי, עלה רעננה
  • מקום 1 – טל בצלאל, מכבי קרית אונו

 

מקבילים:

  • מקום 1 – גאיה גלעדי, עלה רעננה
  • מקום 2 – שקד מלק, עלה רעננה
  • מקום 3 – עדן קרני, מכבי קרית אונו

קורה:

  • מקום 1 – טל בצלאל, מכבי קרית אונו
  • מקום 2 – שקד מלק, עלה רעננה
  • מקום 3- לירון אברהמי, עלה רעננה

קרקע:

  • מקום 1 – גאיה גלעדי, עלה רעננה
  • מקום 2 – לירון אברהמי, עלה רעננה
  • מקום 3 – טל בצלאל, מכבי קרית אונו

קרב-רב:

  • מקום 1 – גאיה גלעדי, עלה רעננה
  • מקום 2 – שקד מלק, עלה רעננה
  • מקום 3 – טל בצלאל, מכבי קרית אונו

סניור

קפיצות:

  • מקום 1 – ולריה מקסיוטה, מכבי צפון
  • מקום 2 – נופר כהן, הפועל ת"א
  • מקום 3 – אופיר נצר, עמק הירדן

מקבילים:

  • מקום 1 – נופר כהן, הפועל ת"א
  • מקום 2 – הדס קורן, הפועל ת"א
  • מקום 3 – ולריה מקסיוטה, מכבי צפון

קורה:

  • מקום 1 – הדס קורן, הפועל ת"א
  • מקום 2 – נופר כהן, הפועל ת"א
  • מקום 3 – נעם בלוריאן, הפועל ת"א

קרקע:

  • מקום 1 – ולריה מקסיוטה, מכבי צפון
  • מקום 1 – הדס קורן, הפועל ת"א
  • מקום 3 – נופר כהן, הפועל ת"א

קרב-רב

  • מקום 1 – נופר כהן, הפועל ת"א
  • מקום 2 – הדס קורן, הפועל ת"א
  • מקום 3 – ולריה מקסיוטה, מכבי צפון

 

מחר נהיה כאן עם תמונות וסרטונים!

נהניתם? שתפו עם חברים:

תגובות פייסבוק

תגובות

השאר תגובה





פרוייקט בגדי גוף יד שנייה למען הכלבים שבצל