שון ג'ונסון פורשת מהתעמלות

Share on facebook
שיתוף בפייבוק
Share on twitter
שיתוף בטוויטר
Share on whatsapp
שיתוף בווטסאפ
Share on email
שיתוף במייל

המתעמלת שהיתה ידועה בין היתר בחוסר הפציעות שלה בספורט, דבר נדיר בהתעמלות מכשירים, נאלצת לפרוש מהמסע לאולימפיאדת לונדון ובעצם מהתעמלות בכלל לאחר שנפצעה בברך ב…סקי.

"דברים קורים מסיבה מסויימת והגוף שלי הגיע לנקודה שאני לא יכולה לשאת יותר", אומרת ג'ונסון (20). עוד היא אומרת שהתקופה הקרובה של ההכנות האולימפיות תהיה לא ריאליסטית בשביל הגוף שלה ושעדיף לה לפרוש ולתת את המקום שלה למישהי אחרת.

הפציעה של ג'ונסון, קריעת הרצועה הצולבת, קרתה ב-2010 ומאז היא עברה מספר ניתוחים אבל לא הצליחה להשיב את הברך לפעילות סדירה בשביל לחזור להתעמל: "זה היה רגע קשה, לשמוע שחיי ההתעמלות נגמרו", היא אומרת.

שון חזרה להתעמלות בשנה שעברה לאחר שלוש שנות היעדרות, בניסיון להשתלב פעם נוספת בנבחרת האולימפית. היה ניסיון קטן להגיע לאליפות העולם בטוקיו לאחר שבאליפות ארה"ב היא הצליחה להעפיל למשחקי הפאן-אמריקן, אבל לנבחרת שנשלחה לטוקיו היא לא הצליחה להיכנס.

כבר בתחילת השנה הנוכחית היו שמועות על האפשרות שגהקאמבק של ג'ונסון בסכנה. היא לא הגיעה למחנות האימונים הרשמיים, מאמנה אמר שלא בטוח שתהיה מוכנה עד לאליפות ארה"ב ולתחרות הפותחת את המרוץ האולימפי היא לא הגיעה.

ג'ונסון תגיע לכל תחרויות ההתעמלות הגדולות, אבל כצופה. "להגיע ללונדון זאת חובה. לא יהיה קל להיות שם אבל אני חייבת את זה לבנות, אנחנו כמו משפחה", היא אומרת.

הנה מונטאז' שמצאנו שמראה כמה מרגעי השיר של שון בקריירה שלה:

Share on facebook
שיתוף בפייסבוק
Share on twitter
שיתוף בטוויטר
Share on whatsapp
שיתוף בווטסאפ
Share on email
שיתוף במייל

יש לך מה להגיד על הכתבה?

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

הפייסבוק שלנו מתעדכן על בסיס יומי. עקבו אחרינו: