שון ג'ונסון ב"רוקדים עם כוכבים" האמריקאי

Share on facebook
שיתוף בפייבוק
Share on twitter
שיתוף בטוויטר
Share on whatsapp
שיתוף בווטסאפ
Share on email
שיתוף במייל

האלופה האולימפית על מכשיר הקורה ואלופת העולם הנוכחית שון ג'ונסון, תנסה את מזלה בריקוד, בעונה הקרובה של Dancing with the Stars, הגרסה האמריקאית של "רוקדים עם כוכבים".

ג'ונסון תתחרה ביחד עם עוד 12 מתחרים בעונה השמינית של התכנית המצליחה. בתואר אחד היא כבר זכתה – המתחרה הצעירה ביותר (17).

באתר האישי שלה, אמרה שון על ההשתתפות בתכנית:

"אם עוד לא שמעתם, אני הולכת להשתתף בעונה השמינית של רוקדים עם כוכבים ואני כל כך מתלהבת מזה שאין לי מילים. התכנית הזאת זה משהו שעד עכשיו בכלל לא חשבתי שאעשה, אבל זו חוויה של פעם בחיים ואני גאה להיות חלק ממנה. האמת, אני קצת חוששת. זה הולך לקחת אותי כל כך רחוק מהאזור ה"בטוח" שלי [ההתעמלות]! אני מוכנה לאתגר ומוכנה לכבוש את העולם ואת שאר המשתתפים. נסעתי ללוס אנג'לס לאחרונה לפגוש את בן הזוג שלי, להתחיל בחזרות ולפגוש את שאר הצוות".

ג'ונסון היא לא המתעמלת הראשונה שמנסה את מזלה בתכנית הזאת. גם ליליה פודקופייבה האוקראינית השתתפה ואף זכתה בגרסה האוקראינית של התכנית ב-2006. גם סבטלה קורקינה השתתפה בתכנית.

בעוד פודקופייבה היתה ידועה בתור מתעמלת בעלת סטייל "בלטי", קשה לקרוא לג'ונסון "בלרינה". להיפך, היא ידועה בכוח העצום ובתרגילים האנרגטיים שלה יותר מאשר בתנועות הריקוד שלה, כך שיהיה מעניין לראות אותה בנישה אחרת. מה שכן, התכנית עולה לאוויר ב-9 במרץ בארה"ב ועידכונים יופיעו כאן, בתוספת סרטונים של הריקודים שלה מיוטיוב, ברגע שאלה יעלו לאוויר.

בינתיים, אפשר להנות מריקוד הצ'ה צ'ה צ'ה של פודקופייבה:

ומעיניין לעיניין באותו ענייין:

למרות השתתפותה של ג'ונסון בתכנית וה"התנתקות" הארוכה שלה מהאימונים מאז המשחקים האולימפיים, שון לא שוללת אפשרות לחזור להתחרות. המגזין האמריקאי Inside Gymnastics מאשר שג'ונסון שוקלת בחיוב לחזור להתעמל לאחר התכנית ותראה לאן היא ממשיכה משם.

Share on facebook
שיתוף בפייסבוק
Share on twitter
שיתוף בטוויטר
Share on whatsapp
שיתוף בווטסאפ
Share on email
שיתוף במייל

יש לך מה להגיד על הכתבה?

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

הפייסבוק שלנו מתעדכן על בסיס יומי. עקבו אחרינו: