שבוע בחייה של מסקרת התעמלות

אן, בעלת האתר הנפלא ג'ימנסטיק, הראתה לצופים מהו שבוע בחייה הגדושים, הצפופים אבל המהנים מאוד. אן מסקרת המון אירועי התעמלות בארה"ב, היא טסה ונוסעת מאולם לאולם, מכירה את כל המתעמלים, המאמנים, האוניברסיטאות, התרגילים וההיסטוריה של כל מה שקשור בהתעמלות אמריקאית ומעדכנת את האתר שלה באופן שוטף.

בסרטון, שמתומצת לכתשע דקות אך צולם במשך שבוע שלם, ניתן לראות את המסעות של אן ברחבי ארה"ב ואת הסיקורים שלה בתחרויות השונות ובמדינות כמו מישיגן ומינסוטה. בצד העמוד אפשר ללחוץ על כל סיקור בנפרד ולראות אותו במלואו.

לאחר צפייה בסרטון, לא נותר לנו אלא לקנא בעבודה של אן, מי לא היה רוצה לסקר ולראות התעמלות מקרוב כל יום כל היום? לא ברור איך אן מצליחה במשך שנים להגיע לכל מקום אפשרי בו מתקיים אירוע שקשור להתעמלות בארה"ב, אבל היא עושה עבודה נהדרת וזאת ההזדמנות להמליץ בחום על האתר שלה, בו מלבד סיקורים, אפשר למצוא המון ראיונות עם מאמנים גדולים בארה"ב, ראיונות עם מתעמלים מתחילים וותיקים, סרטונים של לימוד טכניקות ודוגמאות של אימונים שלמים שיכולים לתת המון רעיונות חדשים.

חשוב לציין כי בעבר פנינו אל אן אישית מאתר ג'ימאניה מספר פעמים בקשר לדברים שונים הקשורים להתעמלות בארה"ב ותמיד נענינו בסבר פנים יפות!

Gymnastics Videos on Gymnastike

נהניתם? שתפו עם חברים:

תגובות פייסבוק

תגובות

השאר תגובה