התעמלות ממעוף הציפור

אחד הטרנדים החזקים שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות הוא צילומי אקסטרים באמצעות מצלמות כדוגמת גו פרו. מה שאמור היה להיות נחלתם של קופצי באנג׳י, צנחנים וצוללנים הפך להיות מצרך כמעט בסיסי בכל בית בו ישנם ילדים חובבי גאדג׳טים או מבוגרים עם נפש הרפתקנית ויצירתית. צילום אקסטרים נמצא בכל מקום, ובאופן טבעי הוא הגיע גם לאולמות ההתעמלות שם הוא מאפשר להראות לצופים כיצד מבוצעים אלמנטים ממבט ראשון – כשהמתעמל מבצע תרגיל על הטבעות, כשמתעמלת עושה שמשות על המקבילים וכשאלכס שטילוב מחליט להראות לנו איך נראה אימון על סוס הסמוכות:

 

אבל גו פרו וצילום אקסטרים הם כבר כל כך אולד פאשן… הכוכבים החדשים שנכנסו לזירה בזמן האחרון הם… הרחפנים!

לצד הרחפנים המקצועיים שנחשבים ל״צעצועים״ יקרים מאוד שבוודאי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו, אפשר למצוא כאלה שכוללים מצלמת HD ומספקים תוצאות לא רעות בכלל במחיר הגיוני – פחות מ-200$ בחו״ל או כ-1000 שקלים בארץ. ובדיוק כמו שאנשי ההתעמלות גילו את הקסם של גו פרו בתוך האולם, כך גם מתחילים לצוץ סרטונים שצולמו באמצעות רחפנים. אספנו בשבילכם כמה מהם שמצאנו ברשת:

צילום בזמן אימון – מועדון Head Over Heals:

 

התעמלות אומנותית בשקיעה:

 

פרסומת למועדון התעמלות:

 

המתעמל לואיס סמית׳ מפרסם רחפן:

 

צילום מרחפן + הסברים על המכשירים השונים לקראת גביע העולם שהתקיים מוקדם יותר השנה בארה״ב:

 

פארקור באולם התעמלות:

 

כפי שאפשר לראות, הרחפנים מאפשרים צילום ממעוף הציפור בזוויות שלא זכינו לראות לפני שהם יצאו לשוק בייצור המוני. צילומים שבעבר דרשו השכרת צוות מקצועי עם ציוד מיוחד מתאפשרים היום בקלות יחסית- הרחפנים קטנים, מהירים, קלים לתפעול, מגיעים לכל ״חור״ באולם ונותנים לנו נקודות מבט מרהיבות על האלמנטים המבוצעים באולם. בפעם הבאה שתפקדו אולם התעמלות או אפילו תחרות, אל תתפלאו אם תתחילו לראות רחפנים מסתובבים לכם מעל הראש 🙂

נהניתם? שתפו עם חברים:

תגובות פייסבוק

תגובות

השאר תגובה