אימוני מוצ"ש – חודש דצמבר

Share on facebook
שיתוף בפייבוק
Share on twitter
שיתוף בטוויטר
Share on whatsapp
שיתוף בווטסאפ
Share on email
שיתוף במייל

לכל אלה שפיספסו את אימוני המוצ"ש של חודש דצמבר, או לא נרשמו לשרות, הנה כל אימוני המוצ"ש שנשלחו לאימייל במשך חודש דצמבר 2009.

מתעמלות מועדון ההתעמלות של נינה בניו יורק

המתעמלות ממועדון ההתעמלות של נינה בניו יורק מתאמנות לקראת עונת התחרויות של 2010. הבנות בוידאו נמצאות בדרגה 10 של ארה"ב, דרגה אחת לפני הדרגה העילית. קטע האימון המצולם הוא בקפיצות, תרגול צוקהרות ודאבלים במקבילים, תרגול קורה (כולל עלייה מדהימה ע"י תרגיל כוח על יד אחת) ועבודה על פסי קרקע. המאמן מדבר על הישגי הקבוצה הרבים וברקע, לאורך כמעט כל הסרט, תלוי בגאווה דגל ישראל על הקיר.

Gymnastics Videos on Gymnastike

 

ביצוע קפיצת ידיים נכונה על שולחן הקפיצות

המאמן ג'ו לנגלי מסביר מהי הצורה הנכונה בה הגוף צריך להיראות באוויר וכיצד מגיעים לזה – "המטרה היא להיות באוויר, מעל השולחן, עוד לפני שהכתפיים עוברות את קו הידיים או לפני שהגוף עובר את הורטיקלי". מסובך? אל דאגה – הוידאו מלווה בהילוכים איטיים של הקפיצה כולה במספר וריאציות המהוות שגיאות שכיחות (כמו למשל הנחת ידיים מוקדם מידי, מאוחר מידי וכפיפת מרפקים), כולל הסברים מפורטים. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא שעל הגוף להיות ישר לגמרי באוויר – ללא קשת. מומלץ מאוד לצלם את עצמכם בוידאו מבצעים את הקפיצה כדי להבין טוב יותר את הטעויות. קפיצת הידיים נחשבת אמנם לתרגיל קל שמבוצע בדרגות הנמוכות, אך היא חשובה ומהותית ביותר מאחר ומשתמשים בה בהמון קפיצות מסובכות יותר, בדיוק כמו פליק-פלאק על הקרקע.

 

 

מעבר מהבד העליון לתחתון במקבילים

בוידאו מוסברת טכניקה בשם "השמטת יד" שעוזרת ללמד ולהתגבר על הפחד של המעבר בין הבדים. הטכניקה אומרת פשוט לעזוב יד אחת תוך כדי רבע סיבוב. בצורה כזאת, המתעמלת רואה את הבד התחתון ויודעת בדיוק לאן היא אמורה להגיע. על המאמן, לאחר תרגול השמטת היד, לעזור להביא את המתעמלת למצב גוף נכון בבד התחתון. קצת קשה להסביר במילים, חשוב ומומלץ לראות את הוידאו ולהקשיב למאמן כדי להבין את הטכניקה.

Gymnastics Videos on Gymnastike

 

פליק-פלאק על הקורה

המאמן ג'ו לנגלי מסביר בדיוק רב היכן על הידיים להיות מונחות בביצוע פליק פלאק על הקורה. הוא מציג צילומים ממספר זוויות וגם בהילוך איטי. בנוסף הוא מסביר כיצד על המאמנים להחזיק את המתעמלת בכל שלב של האלמנט. בחלק האחרון של הוידאו, מוסברים שלבי הלימוד של פליק פלאק על הקורה.

 

חברי אימון מוצ"ש מקבלים אליהם למייל בכל מוצאי שבת אימון וידאו שפורסם ברחבי הרשת. השרות ניתן חינם לגולשי ג'ימאניה וניתן להירשם אליו בכל עת. על מנת לקבל את אימוני המוצ"ש אליכם למייל בכל שבוע ובמקום לחכות עד שיעלו לאתר כל האימונים שנשלחו מדי חודש, יש למלא את הפרטים הבאים:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Share on facebook
שיתוף בפייסבוק
Share on twitter
שיתוף בטוויטר
Share on whatsapp
שיתוף בווטסאפ
Share on email
שיתוף במייל

יש לך מה להגיד על הכתבה?

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

הפייסבוק שלנו מתעדכן על בסיס יומי. עקבו אחרינו: