מתי בפעם האחרונה ראיתם מופע מחול?

בואו נהיה כנים… מתי בפעם האחרונה הלכתם לראות מופע מחול? בין כל מופעי הילדים, מחזות הזמר, הקרקסים והמוסיקה, מומלץ לקחת "פסק זמן" לנפש וללכת לראות מופע שכולו תנועה וקצב! אספנו בשבילכם מספר מופעים שרצים עכשיו כדי שלא תצטרכו לחפש בעצמכם.

Lord of the Dance

מופע חדש ללהקה המפורסמת, שכולו מוסיקה אירית מקפיצה וכייפית. במופע, שכולל מעל 40 רקדנים, משולבים מסכי LED ענקיים שמוסיפים לאווירה – פשוט תענוג לעיניים ולאוזניים. מומלץ!

הזמנת כרטיסים ללורד אוף דה דאנס

Spirit of the Dance

מופע אירי שמגיע לארץ במסגרת סיבוב הופעות עולמי. מה יש כאן? מה לא! סטפס, טנגו, פלמנקו, סלסה ועוד. 30 רקדנים שיעשו לכם ערב שמח ומקפיץ!

הנה דוגמא מהמפוע שקיימה הלהקה בפברואר, בחיפה:

הזמנת כרטיסים לספיריט אוף דה דאנס

Voce People

טוב, כאן לא ממש מדובר במחול… אבל החבר'ה האלה משגעים את העולם כבר כמה שנים והם פשוט מגניבים לאללה! ליאור כלפון מראה לנו מה מופע מוסיקלי טוב צריך לכלול, בלי כלי נגינה בכלל! עיבודים לכ-70 להיטים מוכרים שפשוט חייבים לראות את הביצועים כדי להאמין שהכל יוצא להם מהפה, כולל מוסיקת הרקע.

הזמנת כרטיסים לווקה פיפל

היפהפיה הנרדמת

מופע בלט קלאסי  שמחייה את האגדה המפורסמת לכדי ביצוע מציאותי הכולל 35 רקדנים. על הריקודים מנצחת הכוריאוגרפית ברטה ימפולסקי שמספרת במש שעתיים את הסיפור הידוע והאהוב.

הזמנת כרטיסים ליפהפיה הנרדמת

הורה

להקת בת שבע ביצירה חדשה של אוהד נהרין, הכוללת 11 רקדנים ורקדניות הרוקדים בתפאורה שכולה מקושטת בצבע ירוק בהיר וכוללת ספסל ארוך צף. המופע מורכב מיצירותיו של המוסיקאי היפני איסאו טומיטה.

הזמנת כרטיסים להורה

עננוצה

נועה דר ביצירה חדשה לילדים הכוללת סיפורים קצרים הסובבים סביב דמויות, יחסים וסביבה משתנים המראים צירי זמן, למשל – זחל לפרפר, תינוק למבוגר ועוד. על המוסיקה ביצירה אחראי דניאל סלומון ועל הסיפור – שירה גפן. מדובר על מופע כחלק מפרוייקט "עפים" של המועצה לתרבות של מפעל הפיס המעודד יצירת מופעי מחול איכותיים המיועדים לילדים.

הזמנת כרטיסים לעננוצה